Lakiernia / blacharnia
Autoryzowane serwisy

TWOJE NOWE STARE AUTO

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z ponad 30 - letnim doświadczeniem . Serwis jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt naprawczy, pracujemy na oryginalnych częściach samochodowych.

Usługi blacharskie

Jeżeli zdarzył Ci się na drodze nieszczęśliwy wypadek i uszkodziłeś samochód, nie musisz się o niego obawiać. Powierz go naszym wykwalifikowanym pracownikom, którzy są specjalnie przeszkoleni do wykonywania wszelkich napraw związanych z pojazdami marki Toyota.
Dlatego korzystając z naszych usług możesz być pewny, że procedury i narzędzia pochodzą od producenta. 

Usługi blacharsko-lakiernicze

Jakość i zakres usług

W naszym salonie specjalizujemy się w usługach blacharsko-lakierniczych, które obejmują lidwidację skutków kolizji, jak i względy estetyczne. Przeprowadzamy likwidację szkód w imieniu Klienta, a także umożliwiamy wynajem samochodów zastępczych i holowanie.

Aby mieć pewność, że spełniamy najwyższe standardy Toyoty, dbamy o przeprowadzanie szczegółowych kontroli wykonywanych przez nas prac.

Części
Dla autoryzowanego salonu standardem są oryginalne części zamienne i tylko takie znajdują się w naszym asortymencie. Podobnie jest z lakierami – wykorzystujemy te na bazie wodnej, które zalecane są przez producenta.

Samochód zastępczy
Jeżeli naprawa Twojego samochodu wymaga więcej czasu, proponujemy wynajem samochodu zastępczego, abyś nie odczuł żadnego dyskomfortu

Ochrona środowiska

Zależy nam na ochronie środowiska, dlatego prowadzimy uporządkowaną gospodarkę odpadami, a dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii oddziaływanie Serwisu Napraw Blacharsko-Lakierniczych jest jak najbardziej zminimalizowane.

Wyciąganie wgniotek małych i dużych bez konieczności lakierowania

Umów się na wizytę