Finansowanie
Produkty finansowe

W AMS TOYOTA każdy wybór jest dobry.

Chcesz się przekonać? Wskaż model najbliższy Twoim potrzebom, a nasz Dealer skontaktuje się z Tobą, by przedstawić Ci ofertę.

Kredyty

Oferta kredytowa

Dzięki ofercie kredytowej już dziś możesz wyjechać z salonu swoją nową Toyotą. Bogaty wybór pakietów to gwarancja, że każdy znajdzie opcję dopasowaną do jego potrzeb i możliwości. 


Posiadamy specjalne oferty dla klientów indywidualnych i określonych grup zawodowych, takich jak taksówkarze, architekci, lekarze i farmaceuci, służby mundurowe, prawnicy, rolnicy i nauczyciele


Dla osób posiadających własną działalność gospodarczą i potrzebujących niezawodnego samochodu firmowego, mamy oferty korzystnego leasingu z niską ratą i niskimi kosztami użytkowania - wybierz spośród: Leasing SMARTPLAN, Leasing Standard, Kredyt SMARTPLAN.


Dla małych i średnich firm, potrzebujących niewielkiej floty, zapewniamy atrakcyjne warunki finansowania przy minimalnych kosztach użytkowania, w pakietach: Leasing SMARTPLAN i wynajem długoterminowy


Duże firmy i korporacje, zainteresowane rzeczywistymi korzyściami z posiadania floty, zadowolimy ofertą wynajmu długoterminowego i zarządzania flotą. 

Kredyt Standard 

Korzystne oprocentowanie to u nas standard:

 • atrakcyjne oprocentowanie
 • decyzja kredytowa w ciągu godziny
 • przejrzysta oferta

(Nie)zwykły kredyt

Kredyt Standard to bardzo atrakcyjna oferta, ze względu na swoje elastyczne warunki spłaty i wysokość oprocentowania. Możliwe jest już 0% wpłaty własnej, umowa trwająca do 96 miesięcy i oprocentowanie wynoszące już od 5,99% przy RRSO 11,7). Jeśli dalej masz wątpliwości to gwarantujemy decyzję kredytową w przeciągu godziny i możliwość załatwienia wszelkich formalności w naszym salonie.

Kredyt Standard 50/50

[Kredyt Standard 50/50] pozwoli Ci spełnić marzenia i wyjechać z salonu nowym samochodem

Kredyt Standard 50/50 to oferta, w której wymagana wpłata własna to jedynie 50% wartości Twojego nowego samochodu i oprocentowanie kredytu 0% (przy RRSO 9,7%), który spłacisz dopiero po roku. To oferta dopasowana do potrzeb i wymagań klientów indywidualnych, jak i wybranych grup zawodowych. 

Jak to działa?
Dla przykładu: jeżeli zakupisz samochód w cenie 41400,00 zł, wówczas wpłata własna będzie wynosiła 20700,00 zł, natomiast czas obowiązywania umowy 12 miesięcy. Ponieważ RRSO wynosi 2,00 %, całkowita należność kredytu to 21114,00 zł, z oprocentowaniem stałym 0,00 %, całkowity koszt kredytu 414,00 (w tym prowizja 2,00 % (414,00 zł) odsetki 0,00 zł). Rata jest płatna jednorazowo, pod koniec umowy, i wynosi 21114,00 zł. Kalkulacja została przedstawiona w sposób przykładowy i wyliczona na dzień 12.08.2019 r. Wymogiem jest także zawarcie dodatkowej umowy ubezpieczeniowej - autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu - których kosztu nie da się przewidzieć i nie jest wliczony do RRSO.

Kredyt i Leasing SMARTPLAN


KREDYT SMARTPLAN 

Nowa Toyota na wyciągnięcie ręki


Dzięki ofercie SMARTPLAN możesz obniżyć ratę nawet o 40%, a wymagana wpłata własna zaczyna się już od 10%, przy RRSO wynoszącym 8,41%. Dodatkowo wymiana samochodu odbywa się co 3-4 lata. Ciesz się nową Toyotą bez zmartwień o wysokie rachunki! 

Decydując się na kredyt SMARTPLAN otrzymujesz gwarancję elastycznej wpłaty własnej, a płacisz jedynie za tę część wartości pojazdu, która odpowiada faktycznej utracie jego wartości. Korzyści to także brak dodatkowych kosztów, niska utrata wartości pojazdu, wymiana samochodu co kilka lat, oraz finansowanie nowych modeli samochodów Toyoty i Lexusa. Oprocentowanie Kredytu SMARTPLAN wynosi jedynie 5,99% (RRSO 8,41), w okresie rozłożonym na 36 lub 48 miesięcy. Wszystkie formalności i najkorzystniejszą ratę możesz załatwić w jednym miejscu - w naszym autoryzowanym salonie Toyoty. 

Chcesz wiedzieć jak działa cykliczna wymiana samochodu?

wybierasz model Toyoty, następnie decydujesz o wielkości wpłaty własnej i dobierasz wygodne raty miesięczne. Na końcu umowy znajduje się gwarancja wartości na Twoją nową Toyotę, odtąd możesz się cieszyć niezawodnością i bezpieczeństwem w czasie podróży. Gdy umowa dobiega końca odkupimy od Ciebie dotychczasowy samochód, a Ty wybierzesz nową Toyotę, z której będziesz korzystać przez następny okres trwania umowy. Sprzedaż dotychczasowego auta pozwoli na pokrycie ostatniej raty oraz pierwszej wpłaty, dzięki czemu bez obaw o finanse będziesz mógł wybrać najlepszą dla siebie Toyotę.  

Korzystaj bez kupowania! Wszystkie zalety oferty SMARTPLAN:

 • częsta wymiana auta - co 3-4 lata nowy, 
 • niskie miesięczne obciążenie finansowe, 
 • porządny niezawodny samochód
 • marka która stawia na rozwój i innowacje
 • zawsze na gwarancji  

Jak działa ten kredyt?
Przyjmijmy cenę nowego samochodu w wysokości 77008,03 zł. Wówczas wpłata własna to 29611,48 zł, przy umowie obowiązującej 48 miesięcy. RRSO wynosi  8,41 % - stąd całkowita kwota kredytu, bez włiczania kosztów kredytowych, wynosi 47396,55 zł, natomiast całkowita kwota do zapłaty 58214,03 zł. Oprocentowanie kredytu jest zmienne 5,99% - całkowity koszt kredytu 10817,48 (łącznie z prowizją wynosząca 5,38 %, czyli 2549,93 zł, odsetki 8267,55 zł), co przekłada się na 47 comiesięczne równe raty w wysokości 857,10 zł i ostatnią - 48 ratą w wysokości 17930,33 zł. Powyższe wyliczenie stanowi tylko reprezentatywny przykład, który został wykonany 12.08.2019 r. Istnieje wymóg zawarcia dodatkowej umowy ubezpieczenia autocasco (AC) i z tytułu kradzieży (KR) dla kredytowanego samochodu, której kosztu nie da się przewidzieć - koszt niewliczony do RRSO. Od pozytywnej opinii stwierdzającej zdolność kredytową decyduje Toyota Bank, natomiast wszelkie informacje i warunki tego planu są dostępne u nas.Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.Leasing SMARTPLAN

Leasing SMARTPLAN to dopasowany do potrzeb jednoosobowych działalności gospodarczych, małych i średnich firm, program finansowania zapewniający nawet 60% niższe miesięczne raty, w porównaniu ze standardowym leasingiem. 

Decydując się na samochód w leasingu SMARTPLAN otrzymujesz gwarancję niskiej raty, ponieważ spłacasz tylko tę część wartości pojazdu, która podczas  codziennej eksploatacji rzeczywiście wpływa na utratę jego wartości. Otrzymujesz wymierne korzyści, w postaci zawartych kosztów serwisowych w jednej racie i atrakcyjne warunki dodatkowych usług serwisowych. Co więcej, możesz odliczyć to od podatku VAT, jeżeli uznasz miesięczną ratę jako koszt uzyskania przychodu - bez konieczności  prowadzenia  tzw. "kilometrówki". Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Ciebie jeżeli chcesz skrócić lub wydłużyć czas trwania umowy. Odwiedź nasz salon i dowiedz się co możemy Ci zaproponować.

Aby spełnić marzenie o nowej Toyocie wystarczy wpłata własna już od 0% do 40%, przy 24 lub 48 miesięcznym okresie finansowania. Co 2-3 lata wymieniasz samochód na nowszą Toyotę.  Oferujemy elastyczną umowę, co oznacza że będziesz mógł ją zakończyć. Jednak jesteśmy pewni, że widząc korzyści, zamiast tego zdecydujesz się na rozszerzenie o dodatkowe usługi serwisowe, które świadczymy na najwyższym poziomie.

Korzyści, które czekają na Ciebie w pakiecie to:

 • indywidualna opieka Centrum Technicznego,
 • bezgotówkowe przeglądy w ASO Toyoty, które zapewnią Ci komfort psychiczny 
 • Opłacalne stawki serwisowe, które wchodzą w skład miesięcznej raty.


Pakiet rozszerzonych usług serwisowych zapewnia Ci:
 

 • przeglądy okresowe, 
 • wymianę części zgodnie z książeczką serwisową, 
 • wymianę filtrów,
 • wymianę oleju, 
 • wymianę płynów i części eksploatacyjnych, 
 • naprawy gwarancyjne 
 • badania techniczne 

Dzięki ubezpieczeniu, które daje kompleksową ochronę w postaci pakietu OC/AC/NW+Assistance możesz bez obaw i komfortowo korzystać z samochodu. Wszelkie formalności zarówno związane z zawarciem umowy, jak i likwidacją ewentualnych szkód, załatwisz u nas.

Leasing Standard

Leasing Standard to tradycyjna oferta leasingowa, przeznaczona dla klientów preferujących wysokie koszty i niską cenę wykupu. 

Jeżeli zastanawiasz się nad standardową umową leasingową, to zaskoczymy Cię elastycznymi warunkami i ofertą dopasowaną do Twoich potrzeb. Dodatkowo odliczysz podatek VAT uznając miesięczną ratę jako koszt uzyskania przychodu. Nie dość że u nas możesz załatwić wszelkie formalności w jednym miejscu, to zajmie Ci to godzinę - wraz z wydaniem decyzji o przyznaniu kredytu. 

Przykładowa kalkulacja Leasingu SMARTPLAN przygotowana została na podstawie założenia o 36 miesięcznym okresie obowiązywania umowy, opłacie wstępnej wynoszącej 10% wartości samochodu, oraz limicie przebiegu wynoszącym do 60 000 km (w przypadku Toyoty AYGO, 45 000 km w przypadku Toyoty Yaris), w czasie trwania umowy. Do wysokości raty nie została uwzględniona opłata za rejestrację pojazdu. 

Ocena zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy jest uzależniona od Toyota Leasing. Wszelkie informacje na temat wysokości opłat za Leasing SMARTPLAN można znaleźć na stronie producenta. Zapraszamy do naszego autoryzowanego salonu w celu zapoznania się ze szczegółami Leasingu SMARTPLAN i ostatecznymi warunkami finansowania. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Wynajem długoterminowy i oferta specjalna

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY 

Niezawodny samochód szybciej  zaprowadzi Cię do sukcesu.

Propozycja wynajmu długoterminowego jest skierowana do dużych firm i korporacji, poszukujących kompleksowej oferty, z korzystną opcją finansowania i wysokim standardem obsługi. 

Zawarcie umowy wynajmu to konkretne korzyści, które przekładają się na pełne zarządzanie oraz opiekę nad pojazdem - w ramach jednej raty za komplet usług serwisowych zapominasz o obsłudze administracyjnej swoich samochodów. Oferujemy Ci atrakcyjne finansowanie w postaci umowy leasingu operacyjnego z elastyczną wpłatą wstępną i możliwością zwrócenia pojazdu po jej zakończeniu - 24 lub 48 miesiącach. Koszty możesz dodatkowo zoptymalizować poprzez odliczenie podatku VAT. Zaoszczędzisz też dzięki przysługującej w pakiecie obsłudze serwisowej, w którą wliczają się naprawy oraz kompleksowe przeglądy, wykonywane w ASO Toyoty. 

To nie tylko wynajem samochodów, to pakiet: 

 • obsługi serwisowej, 
 • gwarancji mobilności, 
 • finansowania, 
 • ubezpieczeń, 
 • opon
   

Przykładowa kalkulacja Leasingu SMARTPLAN przygotowana została na podstawie założenia o 36 miesięcznym okresie obowiązywania umowy, opłacie wstępnej wynoszącej 10% wartości samochodu, oraz limicie przebiegu wynoszącym do 60 000 km (w przypadku Toyoty AYGO, 45 000 km w przypadku Toyoty Yaris), w czasie trwania umowy. Do wysokości raty nie została uwzględniona opłata za rejestrację pojazdu. 
Ocena zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy jest uzależniona od Toyota Leasing. Wszelkie informacje na temat wysokości opłat za Leasing SMARTPLAN można znaleźć na stronie producenta. Zapraszamy do naszego autoryzowanego salonu w celu zapoznania się ze szczegółami Leasingu SMARTPLAN i ostatecznymi warunkami finansowania. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Zarządzanie flotą

Oferta skierowana do dużych firm, która obejmuje centralne zarządzanie procesami obsługi napraw w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Toyoty.

Korzyści:  

 • spokój i komfort - w ramach jednej raty opłacasz cały kompleks usług administracyjnych swoich samochodów, a my zajmujemy się pełną opieką i zarządzaniem. 
 • elastyczna umowa - leasing operacyjny z możliwością wybrania wysokości wpłaty własnej i zwrotu pojazdu po okresie trwania wynajmu, który trwa od 24 do 48 miesięcy. 
 • oszczędność pieniędzy - możesz odliczyć koszty oraz podatek VAT 
  kompleksowa obsługa serwisowa- wykonywanie napraw i przeglądów w ASO Toyoty w ramach pakietu  
   

Przykładowa kalkulacja Leasingu SMARTPLAN przygotowana została na podstawie założenia o 36 miesięcznym okresie obowiązywania umowy, opłacie wstępnej wynoszącej 10% wartości samochodu, oraz limicie przebiegu wynoszącym do 60 000 km (w przypadku Toyoty AYGO, 45 000 km w przypadku Toyoty Yaris), w czasie trwania umowy. Do wysokości raty nie została uwzględniona opłata za rejestrację pojazdu. 

Ocena zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy jest uzależniona od Toyota Leasing. Wszelkie informacje na temat wysokości opłat za Leasing SMARTPLAN można znaleźć na stronie producenta. Zapraszamy do naszego autoryzowanego salonu w celu zapoznania się ze szczegółami Leasingu SMARTPLAN i ostatecznymi warunkami finansowania. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Nowy program leasingu konsumenckiego

Toyota DLA CIEBIE to oferta przeznaczona dla klientów indywidualnych, ale warunkami równie atrakcyjnymi jak dla firm.

Jedna rata to tak naprawdę wiele możliwości do wyboru:

 • Pełna obsługa serwisowa  
 • Pełne ubezpieczenie OC/AC/NW  
 • Obsługa oponiarska 
 • Opieka Assistance  
 • Auto zastępcze
   

Decydując się na Toyota DLA CIEBIE zawierasz umowę leasingu operacyjnego na okres przynajmniej 24 miesięcy. Nasz nowy program to gwarancja niskich rat i możliwość zwrócenia lub wykupienia samochodu po zakończeniu umowy. Jeżeli chcesz odebrać swoją nową Toyotę, wystarczy że określisz wysokość dogodnej dla Ciebie raty miesięcznej, a następnie wybierzesz spośród:

 • rocznego przebiegu
 • czasu użytkowania
 • usług dodatkowych
 • opłat wstępnych


I korzystasz z uproszczonej, szybkiej procedury leasingowej. Po przejściu całego procesu pomyślnie, pozostaje podpisanie umowy, a my zajmiemy się za Ciebie rejestracją pojazdu.


W ramach programu Toyota DLA CIEBIE otrzymujesz:

 • Kompleksową usługę w ramach jednej, niewielkiej raty,
 • Możliwość pozwolenia sobie na drugi w rodzinie, lub wyższej klasy pojazd,  
 • Wolność od zmartwień bo to my opiekujemy się Twoim samochodem 24h na dobę,
 • Nowy samochód, którego dodatkowo nie musisz kupować,
 • Gwarancje szybkiego załatwienia formalności w jednym miejscu.

Oferta leasingu konsumenckiego skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych, które nie posiadają działalności gospodarczej i jest dostępna w dwóch wariantach: umowy leasingowej z usługą serwisową lub samodzielnego leasingu. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B, 02- 676 Warszawa. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegóły dotyczące warunków leasingu konsumenckiego dostępne są w naszym salonie Toyoty.