Ubezpieczenia
Ubezpieczenie oc samochodu

Kompleksowa oferta

Ubezpieczenia OC, AC i NWW

Jeżeli szukasz najkorzystniejszej polisy ubezpieczeniowej, zapraszamy do naszego salonu. Niezależnie od tego, czy zakupiłeś fabrycznie nowy samochód, czy używany - zapewniamy szeroki zakres ubezpieczeń zarówno dla właścicieli, jak i samochód marki Toyota. Posiadamy pakiety nowych polis, jak i wznawiania dotychczasowych, a z oferty mogą skorzystać także właściciele pojazdów innych marek

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla każdego kierowcy. Gwarantuje ono wypłatę odszkodowania w przypadku wyrządzenia szkody przez ubezpieczonego. Dzięki niemu zarówno właściciel samochodu, jak i poszkodowany, jest chroniony przed ponoszeniem kosztów zdarzenia. 


Ubezpieczenie AC

AutoCasco – to ubezpieczenie obejmujące zdarzenia związane z użytkowaniem samochodu. Zakres ubezpieczenia AutoCasco zależy od Twoich potrzeb - wybierz dostępne opcje ryzyk objętych ubezpieczeniem.


Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW to zabezpieczenie w razie gdybyś uległ wypadkowi lub zmarł w wyniku nieszczęśliwego wypadku drogowego w Polsce lub za granicą. Do zakresu ubezpieczenia NNW zalicza się wypadki, do których doszło w sytuacji: gdy pojazd był w ruchu, trwał jego załadunek lub wyładunek,  wsiadania lub wysiadania z pojazdu, podczas zatrzymania, postoju lub naprawy pojazdu.

Korzyści

Możesz liczyć na kompleksową ochronę ubezpieczeniową OC/AC/NW+Assistance, w której to Ty dostosowujesz opcje i zakres  ochrony do swoich potrzeb. Formalności związane z umową, jak i naprawę z wykorzystaniem oryginalnych części, załatwisz w naszym salonie. Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu cały proces, przygotowaliśmy możliwość ustalenia systemu ratalnego.